A&G GROUP ŞİRKETLERİ
 


A&G ŞİRKETLER GRUBU

       A&G Group , Yöentim Kurulu Başkanı ARİF GÜLEN tarafından 2002 yılında GÜLEN GÜVENLİK A.Ş. adıyla kurulmuştur.

      Şirket ilk işini Gebze Organize Sanayi Bölgesi' ndeki İleri Elektro Kimya A.Ş. firmasından  aldı. Ve böylelikle 3 kişilik güvenlik kadrosuyla göreve başlamış oldu. 2003 yılının başlarında firmanın sürekli gelişen dinamik yapısının gereği , yönetim ve hizmet anlayışını daha profosyonel olarak verebilmek amacıyla; sosyal hizmetler, temizlik, personel taşımacılığı, danışmanlık v.b. hizmetleri aynı çatı altında birleştiren Tamar Sosyal Hizmetler Ltd. Şti. kuruldu. Bu şirket bir grup şirketi olarak hizmetlerine devam etti. Son olarak 2007 yılı başlarında " Fira Yemek Zamanı " markasıyla  yiyecek ve restaurant sektöründe İstanbul / Kadıköy' de hizmet vermekte olan Kardeştepe Ltd. Şti. kurulmuş ve gruptaki şirketler sayısı üçe yükselmiştir.

      Gülen Güvenlik ve Tamar Sosyal Hizmetler şirketleri, başta İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bodrum ve İzmir olmak üzere ülkemizin çeşitli bölgelerinde yüz ayrı işletmede  bini aşkın personeli ile çalışmalarını sürdürmektedir. A&G Group ülkemizdeki birçok güvenlik firmasının sahip olmadığı her türlü imkana sahip, orta ölçekli iki toplantı salonu, personel yatakhanesi, büyük bir konferans ve eğitim salonunun bulunduğu, güçlü alt yapısı, silahlı kuvvetler ve emniyet teşkilatında deneyimi olmuş alanlarında uzman danışmanları, koordinasyon, operasyon, denetim ve eğitim alanlarında uzman üreticileri, çağdaş, genç, dinamik yönetim ve danışman kadrosu tarafından, eğitimli ve disiplinli personelleri ile hukuka dayalı yenilikçi insan kaynağına ve personel kalitesine önem veren bir yönetim anlayışıyla teknolojik alt yapısı son sisteme göre düzenlenmiş ikibin metrekareye yerleştirilmiş dört katlı yeni Plaza' sında çalışmalarına devam etmektedir.

       A&G Group , Mecidiyeköy' de bulunan İstanbul Bölge Ofisi ve 25 adet araç filosuyla Güvenlik, Temizlik ve Sosyal Hizmet sektöründe saygın bir yere gelmiştir.